Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


RANI REIKI RYOHO© » UČENÍ O BOŽÍ PŘÍTOMNOSTI
UČENÍ O BOŽÍ PŘÍTOMNOSTI

 

VYSOKÉ DUCHOVNÍ UČENÍ O  BOŽÍ PŘÍTOMNOSTI
OD MISTRA SAINT GERMAINA A MISTRA JEŽÍŠE

      Učení, které je předkládáno během kurzů Rani Reiki Ryoho je vysvětlením Božích Přírodních zákonů, které nelze zlomit ani změnit. Lze je jen respektovat a přijmout je. Pochopením těchto zákonitostí a karmických následků našich každodeních myšlenek, slov a činů je prvotním základním kamenem, který nám pomůže odstranit z našeho života překážky, odrazit se ode dna a začít stavět svůj nový život na správných a pevných základech. 

     Toto učení zjevuje Pravdu o mantře ÓM, která je tvořivá síla Vesmíru a učí nás s ní pracovat k dobru všech bytostí. Zdrojem tohoto učení je rukopis Nanebevzatého (Realizovaného) Mistra Saint Germaina a Mistra Ježíše. Mistr Saint Germain se pravidelně zjevoval Godfré Rai Kingovi a předával mu sdělení, určená jen žákům Světla, hledajícím Pravdu a toužících po Bohu.

     Tato zjevení a projevy jsou zaznamenány do rukopisu, který je předáván z Mistra na žáka pouze v některých Reiki liniích, v podobě souboru nazvaného: "Hovory o Já Jsem". Tato posvátná kniha je váš osobní duchovní společník, který s vámi roste, komunikuje a je zdrojem nekonečné moudrosti. Kdykoliv v ní čtete nebo učení aplikujete, Mistři jsou přítomni a vy můžete vnímat Boží Světlo a Lásku nejen vně, ale i ve Vás.

     Pravidelné používání manter z tohoto rukopisu vám pomůže blíže pochopit Boží záměr, vaši skutečnou identitu, dharmu, pomůže překonat karmické zátěže a urychlí váš duchovní růst. 
     
     Tento rukopis se nesmí sdílet, kopírovat či předávat bez výslovného souhlasu Mistra. Nelze koupit v knihkupectvích, není určen široké veřejnosti. Lze ho zakoupit pouze během kurzů Reiki.

      Ukázka ze svatého písma níže.

Rani Eva Šimková
Copyright© 2018 - 2020