Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


LÉČEBNÉ TERAPIE » BACHOVY ESENCE » 17. Hornbeam - HABR
17. Hornbeam - HABR (Carpinus betulus)


POCIT PONDĚLNÍHO RÁNA.

  • Této esenci se říká esence pondělního rána, protože pomáhá zvládnout nechuť pustit se do nepříjemných věcí. Když se vám do něčeho tak strašně nechce, až jste z toho unaveni. Pochybujete že tu hromadu úkolů zvládnete? Stále otálíte a nemůžete začít? Ale když začnete, jde vám to od ruky? Na to všechno pomáhá právě habr. Opticky zmenšuje problémy, které jsou před vámi, takže se už zdají zvládnutelné.
  • Hornbeam je určen lidem, kteří se cítí vyčerpaně a jako vymačkaní, ale spíš na duševní než tělesné úrovni. Tito lidé se probouzí s pocitem skepse a pochybnostmi, zda zvládnou úkoly a povinnosti dne. Považují za obtížné čelit problémům nebo zvládnout denní program, i když obvykle všechno zvládají.
  • Hornbeam je vhodný při přepracovanosti, při pocitu „lenosti“ nebo chybějících změnách v životě, jako i při přípravě na zkoušku (viz dále Olive). Nedostatek entuziasmu může někdy vést i k odkládání obchodních setkání. Spánek jim nepřináší žádné zotavení a při zotavování z nemocí pochybují o síle se uzdravit.
  • Pozitivním potenciálem Hornbeam je vnitřní přesvědčení o své vlastní síle a schopnosti čelit „denní práci“. Živé znovuobnovení duševních schopností, vitality, čerstvosti a spontánnosti navrací radost ze života. Úkoly a povinnosti dne uchopí s energií a jasnou hlavou, přičemž dostatečný odpočinek tvoří rovnováhu s prací.
  • Složení: 0,2% macerát květu habr obecný (carpinus betulus ), 27% alkohol


    Zdroj: Bachovyterapie.cz