Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


LÉČEBNÉ TERAPIE » BACHOVY ESENCE » 1. Agrimony - ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ
1. Agrimony - ŘEPÍK LÉKAŘSKÝ (Agrimony eupatoria)

UKRÝVÁNÍ PROBLÉMŮ ZA USMĚVAVOU TVÁŘ.

  • Tváříte se stále pohodově, vesele, za žádnou cenu nechcete před druhými připustit své potíže? Nechcete svým blízkým přidělávat starosti? Neradi mluvíte o svých potížích? Máte pocit že to nestojí za řeč? Potom je řepík esence pro vás. Pomůže vám ušetřit spoustu energie, a snáze vyjádřit takové emoce, které vyjádřit potřebujete.
  • Agrimony je vhodný pro lidi, často vypadající vesele a žertovně, jejichž životní radost ale ukrývá strachy, obavy, jako i pravé vnitřní útrapy, které se snaží skrýt před sebou samým právě tak jako před ostatními.
  • O vyskytující bolesti nebo nepříjemnosti, budou pravděpodobně žertovat a neexistuje u nich žádná ochota postavit se strachům. Vyhýbají se osamělosti a silně výrazná sociální stránka slouží k tomu, že jako rozptýlení vyhledávají společnost jiných lidí.
  • Pokouší se ignorovat tmavou stránku života a místo toho upřednostňují nebrat věci vážně a vyhýbat se konfrontaci. Nepokojný spánek v noci může být rovněž pociťován jako zátěž a zesiluje se bouřlivými a trýznivými myšlenkami (viz také White Chestnut – Bílý kaštan).
  • Lidé typu Agrimony mohou mít také sklony potlačovat své potíže a starosti silnou konzumací alkoholu, drog, tabletek nebo nadměrným jídlem.
  • Pozitivní potenciál Agrimony je v tom, být opravdu radostným a společenským, sdělovat své skutečné pocity a akceptovat, že život má i svou méně příjemnou stránku. Radost a bezstarostnost pak pramení z upřímně prožitého pocitu akceptování vlastní osobnosti a z vnitřní radosti. Problémy vidí ze správné perspektivy a mohou se stát diplomatickým nositelem míru a spokojenosti

 

 

Zdroj: Bachovaterapie.cz