Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


LÉČEBNÉ TERAPIE » BACHOVY ESENCE » 37. Wild rose - ŠÍPKOVÁ RŮŽE
37. Wild rose - PLANÁ ŠÍPKOVÁ RŮŽE


REZIGNACE, APATIE.

  • Už je vám všechno jedno? Nic vás nerozhází, nemáte ani sílu si stěžovat nebo radovat se? Je vám jedno, kam vás život zavane? Rezignovali jste úplně na všechno? (nevhodné zaměstnání, životní situace..)Nebo možná jen na některou část své osobnosti? Říkají vám, že máte na víc, ale vy prostě nevíte proč byste to dělali?
  • Planá růže přináší schopnost vzít věci do vlastních rukou, probouzí zájem o věci kolem.
  • Wild Rose je vhodná pro lidi, kteří rezignovali na nepříjemnou situaci. Tím může být nemoc, monotónní životní situace nebo nevhodné zaměstnání. Tito lidé si nestěžují a jsou apatičtí, než by se znovu uzdravili, než aby změnili zaměstnání nebo se těšili z jednoduchých věcí života. I když jsou jejich životní poměry vším jiným než uspokojivými, nenachází se u nich skutečný pocit neštěstí. Tak nevynakládají žádné úsilí, aby okolnosti změnili. Tím dělají tito lidé na ostatní nudný a neradostný dojem, že nejsou schopni využít svůj potenciál.
  • V nemoci rychle vzdávají svůj boj. Diagnózy jako „ s tím se musíte naučit žít“ přijímají velmi rychle a akceptují jako něco, co je dávno dané. Tito lidé reagují rezignací namísto deprese a akceptují život takový jaký je. Chybí jim průbojnost a ambice.
  • Pozitivní potenciál Wild Rose se projevuje v živém zájmu o život, práci a svět vůbec. Rezignace ustoupila ambicím a cílevědomosti, touze po zdraví a dobrých přátelích. Akceptují, že zodpovědnost za život a životní okolnosti leží v jejich rukách. S iniciativou provádějí změny.
  • Složení: 0,2% macerát květu planá šípková růže, 27% alkohol


    Zdroj: Bachovaterapie.cz