Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


KURZY A AKCE » REIKI KURZY
PŘEHLED REIKI KURZŮ

1. STUPEŇ REIKI (dvoudenní)
Po absolvování kurzu, budete moci zprostředkovat léčivou a zklidňující Boží energii kontaktním způsobem sobě, lidem, zvířatům i rostlinám, aniž by jste čerpali z vlastních zdrojů.

     Kromě Reiki technik se naučíte odklánět škodlivé zóny, ozdravovat jídlo, vyrovnávat čakry, harmonizovat své tělo, zdraví i mysl. Seznámíte se základy vysokého duchovního učení a Božích zásad. Po absolvování kurzu, vzroste vaše sebeuvědomování, které přinese do vašeho života příjemné změny.

Kurz je koncipován jako východo-západní, protože kromě západních technik jsou součástí kurzu i tradiční japonské techniky přímo od Mikao Usuiho, tak jak je předával. Kurz je rozšířen o japonské kořeny pro hlubší pochopení učení o Reiki - viz Tradiční japonský styl (níže).

Během kurzu obdržíte 4 zasvěcení (naladění na Vyšší vědomí a nevyčerpatelný Zdroj). Stanete se vnímavějšími vůči „jemněhmotnému“ světu a budete lépe rozumět sami sobě i ostatním. Zasvěcení je trvalé. Boží požehnání a léčivá energie po té bude vám a vašim bližním sloužit celý život.

 • Termíny:  Na dotaz eva.simkova@lecivestranky.cz
 • Délka kurzu: Kurz se může protáhnout v závislosti na počtu účastníků (iniciací), počítejte tedy raději s rezervou. Přijďte o něco dříve, aby jste si stihli uvařit čaj, adaptovat se apod. Začínat budeme v uvedený čas.  
 • S sebou: poznámky, oblíbené přezůvky, jídlo na celý den, dobrou náladu.
 • K dispozici je: mikrovlnná trouba, varná konvice, nádobí, příbory, výběr kávy a čajů, voda. Voda, káva a čaj jsou zdarma. 
 • Reiki učitel: Eva Šimková Rani
 • Místo konání:  Werichova 996, Velké Přílepy 252 64, okres Praha-západ
 • Registrace: Telefon: +420 602 558 177 nebo emailem: info@lecivestranky.cz
 • Cena: 2.600,- Kč. Od nového školního roku (září 2023): 2.900,-Kč.
 • Opakování kurzu pro absolventy Rani Reiki Ryoho: 1.600,-Kč. 
  (Absolventi jiných směrů Reiki musí projít celým 1.stupněm a obdržet nová zasvěcení, aby techniky předávané v kurzech Hari Reiki Ryoho fungovaly správně, protože učení i zasvěcení v různých směrech Reiki se významně liší).

 

2. STUPEŇ REIKI (1 denní) 
     Ve druhém stupni si rozšíříte schopnosti na všech rovinách. Naučíte se posílat energii na dálku do všech vzdáleností a do všech časů. Mnohonásobně zesílíte proudění, takže doba léčení bude kratší. Naučíte se energeticky čistit místnosti, pozitivně ovlivňovat svoje vědomí, léčit psychické zátěže, odstraňovat energetické blokády a různé závislosti, naučíte se tvořit jakýkoliv lék do vody, odstraňovat bolest a spoustu dalších užitečností.

     Kurz navazuje na 1.stupeň, předpokládají se znalosti a praxe z předchozího stupně.

 • Termíny: Na dotaz eva.simkova@lecivestranky.cz                                        
 • S sebou: poznámky, oblíbené přezůvky, jídlo na celý den.
 • K dispozici je: minikuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, výběrem kávy a čajů. Voda, káva a čaj jsou zahrnuty v ceně.
 • Reiki učitel: Eva Šimková Rani
 • Místo konání:  Werichova 996, Velké Přílepy 252 64, okres Praha-západ
 • Registrace: Telefon: +420 602 558 177 nebo emailem: info@lecivestranky.cz
 • Cena: 2.600,- Kč. Od nového školního roku (září 2023): 2.900,-Kč.
 • Opakování kurzu bez zasvěcení: 1.600,-Kč. 
  (Absolventi jiných směrů Reiki musí projít celým kurzem včetně nové iniciace, aby techniky předávané v kurzech Hari Reiki Ryoho fungovaly správně, protože učení, techniky i zasvěcení se v různých směrech Reiki se významně liší).


3. STUPEŇ REIKI - Mistrovský (1 denní)
     Třetí stupeň je nazýván "mistrovským" stupněm, po zasvěcení je možné téměř vše. Neznamená to, že se po absolvování stanete automaticky Mistrem, ale že máte iniciaci a naladění na nejvyšší Božské sféry ve kterých působí Světelní Mistři. Je určen těm, kteří se chtějí více zabývat duchovními záležitostmi a mají potřebu dalšího duchovního vzestupu. Po zasvěcení, můžete posílat energii pouhou myšlenkou, rozšíříte si schopnosti na všech rovinách, naučíte se účinnou astrální operaci páteře, napojíte se na Nejvyšší Božské Vědomí a započnete cestu hlubšího poznání.

     Kurz navazuje na 2.stupeň, předpokládají se znalosti symbolů, manter a praxe z předchozího stupně.

 • Termíny: Na dotaz eva.simkova@lecivestranky.cz
 • S sebou: poznámky, oblíbené přezůvky, jídlo na celý den
 • K dispozici je: minikuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, výběrem kávy a čajů. Voda, káva a čaj jsou zdarma.
 • Reiki učitel: Eva Šimková Rani
 • Místo konání:  Werichova 996, Velké Přílepy 252 64, okres Praha-západ
 • Registrace: Telefon: +420 602 558 177 nebo emailem: info@lecivestranky.cz
 • Cena: 5.100,- Kč. Od nového školního roku (září 2023): 5.500,-Kč.
 • Opakování kurzu bez zasvěcení: 2.100,-Kč.
  (Absolventi jiných směrů Reiki musí projít celým 1.stupněm a obdržet nová zasvěcení, aby techniky předávané v kurzech Hari Reiki Ryoho fungovaly správně, protože učení i zasvěcení v různých směrech Reiki se významně liší).


4. STUPEŇ - Reki Mistr Učitel (1 denní) 
     Tento stupeň je přirozeným vyústěním našeho poznání. Je určen pro ty, kteří chtějí předávat Světelné poselství a Božské principy dál a být tak součástí této mise. V tomto stupni získáte iniciaci, která vám umožní předávat zasvěcení dalším lidem. Jsou vám předána rituální tajemství. Reiki Mistr je nyní připraven strážit duchovní tajemství, předávat zavěcení, sdílet učení a zkušenosti, léčit, sloužit Bohu a lidem a pomáhat jim na jejich cestě.

 • Termíny: Po dohodě eva.simkova@lecivestranky.cz
 • S sebou: jídlo na celý den, poznámky, oblíbené přezůvky
 • K dispozici je: minikuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, výběrem kávy a čajů. Malé občerstvení - slanůstky, sladkůstky, voda, káva a čaj jsou zahrnuty v ceně.
 • Reiki učitel: Eva Šimková Rani
 • Místo konání:  Werichova 996, Velké Přílepy 252 64, okres Praha-západ
 • Registrace: Telefon: +420 602 558 177 nebo emailem: info@lecivestranky.cz
 • Cena: na vyžádání.
  Směry Reiki, učení i zasvěcení jsou natolik odlišné v různých liniích, že Reiki které jste již absolvovali nemusí mít nic společného s tímto systémem. Také zasvěcení, které již máte nemusí pro praxi s technikami v této linii stačit nebo nemusí fungovat vůbec. Proto pokud již učitelem jste a učíte jiné směry Reiki, je nutné absolvovat všechny stupně Reiki včetně všech iniciací znovu).


TRADIČNÍ JAPONSKÝ STYL
Kurz je vhodný pro absolventy Reiki 1. stupně i pro vyšší úrovně Reiki

     Je určen pro všechny, kteří chtějí rozšířit svoje znalosti o Reiki, hlouběji pochopit duchovní učení Reiki, oživit si staré poznatky a praktické zkušenosti.

     Jde o tradiční japonské Reiki techniky podle originálu Mikao Usuiho tak jak je učil. Mikao Usui byl buddhistou a časem byly tyto prvky z Reiki odstraněny nebo upraveny. Absolvování kurzu vám pomůže lépe pochopit historii a kořeny ze kterých Reiki pochází.

     Reiki v tradiční podobě podle Mikao Usuiho se již nevyučuje. V Japonsku je nyní několik západních Reiki směrů, protože v době války se Reiki učení přesunulo na západ a teprve po ukončení války se vrátilo zpět do Japonska, kde se teprve začalo rozvíjet.

      Některé japonské linie, používající název "tradiční" používají odlišné symboly a zasvěcovací rituály od těch, které používal Mikao Usui. 

     Zdroj těchto informací byl získán na základě absolvování celé Reiki japonské školy až do učitelského stupně. Součástí výuky bylo i pochopení rozdílů mezi originálními technikami předaným Mikao Usuim - oproti současné Reiki v Japonsku i ve světě tak jak ji známe dnes. V současné době vznikají stále nové  systémy Reiki, používají se nové symboly apod. Zasvěcovací symboly, které používáme v naší linii korespondují s těmi, které předal Mikao Usui.

     Během kurzu s vyzkoušíte dechové cvičení, jednoduchou meditaci, kterou učil osobně Mikao Usui, získáte několik typů pro sebeléčení lepší soustředění a naladění se na Reiki Zdroj, rady jak rozvíjet svoji spiritualitu a obdržíte Boží požehnání.

     Toto učení je nyní již součástí západo-japonského stylu nazvaného Rani Reiki Ryoho. Pokud jste absolvovali kurz před rokem 2015, můžete zdarma absolvovat opakování kurzu jako rekvalifikaci a rozšíření vašeho know-how o Reiki.

 

KURZ  -  BOŽÍ PŘÍTOMNOSTI JÁ JSEM
rozšíření Reiki kurzů i pro a absolventy jiných Reiki linií

     Vysoké duchovní zákony a učení o "Já Jsem" byly předány Mistrem Germainem a Mistrem Ježíšem, proto abychom se, mimo jiné, mohli co nejrychleji osvobodit od našich pout a zažívat pocit radosti a Jednoty s Vesmírem.

     Již během Reiki kurzů získáváte základy tohoto učení, praktické mantry a rady pro práci s vaší „Já Jsem Přítomností“, získáte přehled o nejdůležitějších zákonech Vesmíru, které vám v životě mohou buď pomáhat nebo pracovat proti vám.

     Práci s Reiki energií nelze oddělit od spirituálního vědomí a duchovního rozvoje, proto je vhodné nepřestávat v používání těchto předaných základů, chcete-li se stát lepším kanálem Reiki nebo se v životě posunout dále.

     Tento kurz je určen pro absolventy jakékoliv úrovně Reiki (i pro studenty jiných učitelů), kteří cítí, že jim něco chybí, nedaří se jim v životě tak, jak by chtěli a pro všechny, kteří se chtějí hlouběji seznámit s učením o „Já Jsem“.
     Pochopením a každodenním praktikováním učení o „Já Jsem“, zažijete Poznání, Osvícení, můžete dosáhnout jakékoliv duchovní úrovně po které toužíte nebo jednoduše zažívat „štěstí“ v životě.

     Budeme číst ze studijních skript "Hovory o Já Jsem", které je možné na místě zakoupit. Tento rukopis nelze získat v knihkupectvích. Jde o soubor sepsaných projevů učiněných samotným Nanebevzatým Mistrem Saint Germainem a Mistrem Ježíšem, které byly nadiktovány do pera a předány k šíření mezi žáky Světla v roce 1938.

     Během kurzu obdržíte Boží požehnání od přítomných Mistrů, v jejichž záření se Rani nachází a toto záření bude i nadále vaší ochranou v životě. Kdykoliv budete potřebovat pomoc, Světelná bytost Rani vás bude chránit.

Termíny:  podle zájmu, zájemci pište najdeme společný termín.

 • S sebou: poznámky, oblíbené přezůvky, jídlo na celý den
 • K dispozici je: minikuchyňka vybavená mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, nádobím, výběrem kávy a čajů. Malé občerstvení - slanůstky, sladkůstky, voda, káva a čaj jsou zahrnuty v ceně.
 • Reiki učitel: Eva Šimková Rani
 • Místo konání: Werichova 996, Velké Přílepy 252 64, okres Praha-západ
 • Registrace: Telefon: +420 602 558 177 nebo emailem: info@lecivestranky.cz
 • Cena: 1.500,- Kč