Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


KURZY A AKCE » OM CHANTING

 

Co je OM Chanting?
  • OM Chanting (dříve OM Healing) je několik tisíc let stará skupinová duchovní metoda, která pochází z dob kdy ještě lidstvo žilo v souladu s harmonií celého Vesmíru a bylo ve spojení s Vyšším Vědomím a Moudrostí. Rišiové (= staří mudrci, kterým byly zjeveny Védy) používali prapůvodní mocnou vibraci zvuku "ÓM" k pročištění, vyladění a harmonizování jakékoli nerovnováhy v osobách i přírodě.
  • Zjednodušeně řečeno: OM Chanting je kolektivní zpívání mantry "OM" (minimálně 3 osoby), sestavené specifickým způsobem, při kterém se dodržují určitá pravidla. 
  • Obvyklá doba trvání OM Chantingu je 45 - 60 minut.
  • Aby OM Chanting správně fungoval, smí ho organizovat jen tzv. "OM Healing koordinátor", který prošel zaškolením a dostal iniciaci, svolení a požehnání od Babajího nebo Šrí Swamího Vishwanandy.

Co je to ÓM?
  • "OM" je sanskrtská posvátná mantra, jejíž zvuk a vibrace jsou prvotní esencí všeho tvoření, prostupující celým Vesmírem.  Zvuk "ÓM" působí na všech jemněhmotných úrovních a uvádí do souladu všechny naše energie, které se nenachází v harmonii. 
  • Zpíváním mantry "ÓM" ve skupině lidí se léčebná síla zvuku OM zesíluje a násobí. Mezi Vyšším Vědomím a účastníky se vytvoří kanál, kterým proudí vibrace OM uvnitř i vně celé skupiny. V důsledku toho se různé energie jako pýcha, strach nebo stres uvolňují a očišťují a aura účastníků se mění na čisté světlo. Naše negativita a nedokonalost je transformována a tím dochází k pročištění a prosvětlení aury.
  • Tento proces působí na všech jemněhmotných rovinách (fyzické tělo, emocionální, mentální i duchovní), což přináší kombinovaný efekt. OM Chanting  pomáhá vyrovnávat a harmonizovat všechny účastníky, pozvedává vibrace životního prostředí a celé Země.
  • Léčivá energie může být také směrována k různým životním či světovým situacím, místům nebo lidem, kteří nejsou přítomni. Každý, kdo by rád obdržel podporu ze skupiny OM Chanting, může napsat své přání společně se svým jménem, tématem a datumem na papír, který se následně vloží doprostřed OM Chantingového kruhu.

 

HISTORIE

MAHAVATÁR BABAJÍ
Po tisíce let byla tato přirozená metoda léčby lidstvu nepřístupná. Nyní vcházíme do nové doby, ve které stále více a více lidí probouzí své Vyšší Vědomí a tato technika nám byla opět předána zpět, díky milosti Mahavatára Babajího a Paramahamsy Šrí Swamího Vishwanandy, aby nám byla usnadněna naše transformace.
Mahavatár Babají je nadčasový jogín, žijící v Himalájích. Je původce Kriya Jógy. Na západě je známý především díky mezinárodně známé knize "Životopis jogína" od Paramahansy Yoganandy.Při současné úrovni vývoje lidstva přináší Mahavatár Babají duchovně hledajícím transformační systém meditace nazývaný - Atma Kriya Yoga a fyzické cvičení - Babají Súrja Namaskár, prostřednictvím Šrí Svámího Vishwanandy. Om Chanting je součástí tohoto velmi účinného systému Atma Kriya Yogy. Zatímco jednotlivé techniky Atma Kriye se provádějí individuálně, Om Chanting je skupinová technika přinášející transformaci a uzdravení všem lidem a světu.

PARAMAHAMSA ŠRÍ SWAMÍ VISHWANANDA

Paramahamsa Šrí Swamí Vishwananda je realizovaný duchovní Mistr z ostrova Mauricius. Jeho misí je otevírat lidská srdce Lásce a Bohu. Jezdí po celém světě, vykonává duchovní pouti, povzbuzuje, podporuje, inspiruje, předává své učení a Boží požehnání každému. Je ztělesněním Krista, v jeho přítomnosti zažíváte "zázraky" a cítíte čistou Boží lásku, která nemá hranice. Po léta jsou Swamím slavnostně otevírány chrámy a kaple po celém světě. Sídlo Šrí Swamího Vishwananady se jmenuje Shree Peetha Nilaya (domov Božské Matky) a nachází se v Německém Springenu (za Frankfurtem). 
Paramahamsa Vishwananda předává lidstvu mnoho nástrojů a duchovních praktik, které pomáhají otevřít  srdce lásce, přiblížit se k Bohu a realizovat se v Jednotě s Ním.Rani Eva Šimková
eva.simkova@lecivestranky.cz

Zdroj: Bhaktimarga.cz