Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


HARI REIKI YOGA© » HARI REIKI YOGA©
Hari Reiki Yoga

Hari Reiki Yoga©
Umění léčit vesmírnou energií
        Východní & západní styl

        Šrí Hari Reiki jóga je léčitelský styl, který vznikal postupně během 26 let praktického používání Reiki, každodenních meditací, duchovní praxe, učení se od Mistrů v jemněhmotném světě, studia různých duchovních, jogínských, védských nauk a Reiki směrů.  


       Jde o živou světelnou cesta, která spojuje jógovou praxi se zasvěcením do služby Božské energii (Reiki). Tato cesta se neustále vyvíjí a přizpůsobuje současným požadavkům doby a potřebám lidí, aby co nejrychleji dosáhli potřebných vibrací. Jde o citlivé propojení východního a západního stylu Reiki s duchovním učením a jógou, které pomohou každému upřímnému, pokornému žákovi dosáhnout Božské podstaty, upevnit a rozvíjet vnitřní vztah s Bohem (v podobě, která je vám milá) a přivést do života radost, naplnění, štěstí, zdraví a lásku. 

      
Dnes existuje mnoho stylů „Reiki" a my si vybíráme intuicí cestu, která s námi rezonuje i svého Sensei/Guru/Učitele.  Celý život se učíme, nejprve od rodičů, později od učitelů, pozorováním okolí apod. Tento princip předávání/přebírání zkušeností je klíčový ve všech oblastech našeho života, stejně tak i v duchovním světě potřebujeme průvodce, který nás v labyrintu neznáma povede. Nic se v životě neděje náhodně, vše co k nám přichází, nás něco učí a posouvá dál na naší duchovní cestě.     
             
       Kurzy Hari Reiki Yogy, poskytují vše co potřebujete k vnitřnímu naplnění a seberealizaci duše.
Čím více pomáháme svému fyzickému tělu, ovládáme svojí mysl a ego, tím současně dáváme prostor naší duši, aby se projevila a realizovala Boží plán. Když pracujeme na svém duchovním rozvoji a zaměřujeme se na Božství, hojí se součaně naše fyzické tělo. Tato neoddělitelnost a vzájemná propojenost nám umožňuje během Reiki praxe kultivovat více oblastí najednou. 

       Duchovní učení o Boží Přítomnosti, které je součástí kurzů Hari Reiki Yogy je nástroj, který vám pomůže pochopit základní zákony Vesmíru. Při respektování těchto zákonů můžete nasměrovat do vašeho života proud lásky a míru, a změnit tak svůj dosavadní život.
       
      Kurzy jsou univerzální a získané znalosti mohou využít v praxi jak lidé, kteří jsou na duchovní cestě úplnými začátečníky, tak lidé s rozvinutou oddaností a Láskou k Bohu. Forma uctívání nebo příslušnost k náboženství nehraje roli, protože Bůh je vždy jeden v nekonečně mnoho podobách.

        „Mým duchovním posláním je šířit Světlo, podílet se na transformaci Země, ukazovat lidem cestu a přivádět je zpět ke Zdroji". Pomáhám lidem vzpomenout si, kým skutečně jsou. Učím ty, kteří jsou připraveni naslouchat „Tichu" naplněnému „Vším".   

        Vaše modlitby a prosby vyslovené či zaslané myšlenkou, budou vždy vyslyšeny. Dříve či později (v pravý čas) budou zrealizovány v souladu s Boží vůlí a k dobru všech zúčastněných.
        Budu Vám nablízku v nejrůznějších podobách (fyzické, jemněhmotné, světelné či jiné). „Nikdo nezůstane bez odezvy".                                                                                                                        
                            

Copyright© 2018-2022

 S láskou
Váš Průvodce
Rani Dasi Eva Šimková

Reiki Učitel

 

 

 


Na veškeré texty se vztahuje autorskoprávní ochrana.
Copyright© 2007-2022 Eva Šimková, Léčivé stránky jsou pod autorskoprávní ochranou. 
Jakékoliv kopírování textů, názvu stránek či vydávání duševního majetku autora za vlastní, je protiprávní.