Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


RANI REIKI RYOHO© » RANI REIKI RYOHO©

Rani Reiki Ryoho©
Umění léčit vesmírnou energií
        Východní & západní styl

        Rani Reiki Ryoho je léčitelský styl, který vznikal postupně během 23 let praktického používání Reiki, každodenních meditací a duchovní praxe, učení se od Mistrů v jemněhmotném světě během těchto meditací, studia různých duchovních, jogínských, védských nauk a Reiki směrů.  

    
       Rani Reiki Ryoho je Živá Světelná cesta, která se neustále vyvíjí a přizpůsobuje současným požadavkům doby a potřebám lidí, aby co nejrychleji dosáhli potřebných vibrací. Jde o citlivé propojení východního a západního stylu Reiki s Nejvyšším duchovním učením, které pomohou každému upřímnému, pokornému žákovi dosáhnout své Božské podstaty a přivést do jeho života radost, hojnost, štěstí, zdraví a lásku. 

      
Dnes existuje mnoho stylů „Reiki" a my si vybíráme intuicí cestu, která s námi rezonuje i svého Sensei/Guru/Učitele.  Nic se v životě neděje náhodně, vše co k nám přichází, nás něco učí a posouvá dál na naší duchovní cestě.   
             
       Kurzy Rani Reiki Ryoho, poskytují klíčové aspekty k plnému rozvoji duše a k její plné realizaci.
Čím více pomáháme svému tělu, ovládáme svojí mysl, tím současně uzdravujeme naši duši a naopak, když pracujeme na svém duchovním rozvoji, krocení myšlenek apod., hojí se i naše tělo. Je třeba tuto neoddělitelnost respektovat.    

       Duchovní učení o Boží Přítomnosti, které je součástí kurzů Rani Reiki Ryoho je nástroj, který vám pomůže pochopit základní zákony Vesmíru. Při respektování těchto zákonů můžete nasměrovat do vašeho života proud hojnosti, štěstí, zdraví, lásky a radosti.
       
      Kurzy jsou univerzální a získané znalosti mohou následně použít v praxi jak lidé, kteří jsou na duchovní cestě úplnými začátečníky, tak lidé již s plně rozvinutou Bhakti (oddaností a Láskou k Bohu).

        „Mým duchovním posláním je šířit Světlo, podílet se na transformaci Země, ukazovat lidem cestu a přivádět je zpět ke Zdroji". Pomáhám lidem vzpomenout si, kým skutečně jsou. Učím ty, kteří jsou připraveni naslouchat „Tichu" naplněnému „Vším".   

        Vaše modlitby a prosby vyslovené či zaslané myšlenkou, budou vždy vyslyšeny. Dříve či později (v pravý čas) budou zrealizovány v souladu s Boží vůlí a k dobru všech zúčastněných.
        Budu Vám nablízku v nejrůznějších podobách (fyzické, jemněhmotné, světelné či jiné). „Nikdo nezůstane bez odezvy".                                                                                                                        
                            

Copyright© 2018

 S láskou
Váš Průvodce
Rani Eva Šimková

Reiki Mistr Učitel

 

 

 


Na veškeré texty se vztahuje autorskoprávní ochrana.
Copyright© 2007-2019 Eva Šimková, Léčivé stránky jsou pod autorskoprávní ochranou. 
Jakékoliv kopírování textů, názvu stránek či vydávání duševního majetku autora za vlastní, je protiprávní.