Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


LÉČEBNÉ TERAPIE » DETOXIKAČNÍ MEDICÍNA » INFORMAČNÍ PREPARÁTY
Informační preparáty

JAK INFORMAČNÍ PREPARÁTY PŮSOBÍ
     Přípravky jsou výsledkem několikaletého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše v oblasti přírodní medicíny. Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty. Nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoregeneračncíh schopností.
     Tento proces má dlouhodobější charakter, pozitivní změnu lze očekávat zhruba po měsíci, v závislosti na závažnosti problému a době po jakou trvá.

JAK PREPARÁTY POUŽÍVAT
     Fyzické i psychické problémy mají obvykle mnoho různých příčin. Je tedy třeba postihnout různé typy toxinů, a proto užívání jednoho samostatného preparátu nemá velký význam. K dosažení žádaného efektu je nezbytné sestavit soubor několika preparátů, tzv. detoxikační kúru, kterou vám ideálně doporučí vyškolený terapeut. Případně nejdříve prostudujte potřebnou literaturu, navštivte vzdělávací kurzy nebo zvolte doporučené preparáty.
     Použití přípravků spolu s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh vašich obtíží na řadu let, protože může zasáhnout podstatu poruchy zdraví.
     Preparáty Joalis jsou doplňky stravy. Nejsou to léky a nenahrazují léky předepsané lékařem. Tyto přípravky je možno kombinovat s léky a vitaminy. 

SESTAVENÍ DETOXIKAČNÍ KÚRY

Startovní sestava se skládá z 5 preparátů - Decitox, Streson, Emoce, Supertox, Mikrotox. Tyto preparáty je ideální užívat současně nebo je případně rozdělit do 2 kúr (např.: 1.Decitox+Streson+Emoce 2.Supertox, Mikrotox). Jejich pomocí komplexně očistíte svůj organismus od nejčastějších toxinů, které jsou zdrojem nejrůznějších obtíží.

Po vybrání této základní kúry je třeba zkonzultovat s terapeutem další detoxikační postup a zaměřit se podle individuálního stavu na konkrétní orgánové okruhy apod.   

 

POPIS PRODUKTOVÝCH ŘAD

joalis-dreny

Joalis DREN
Lihové komplexy pro drenáž infekčních ložisek pro jednotlivé orgány. Dreny jsou základními preparáty pro rozbíjení mikrobiálních/infekčních ložisek v orgánech. Jejich pomocí se lze zbavovat ložisek i v jiných částech organismu (tzv. metoda klíčů). Výsledkem je velmi efektivní detoxikace orgánů a tkání (dle návaznosti vzhledem k umístění v čínském pentagramu). Součástí každého drenu je emocionální složka související s emocionální charakteristikou okruhu pentagramu, do nějž drenovaný orgán patří. Účinek těchto speciálních potravin spočívá ve využití rostlin, nikoliv jen pro jejich obsah aktivních látek, ale především v unikátní informační metodě, která využívá obsahu jako nosiče informace.

1211208264joalis-komplex

Joalis KOMPLEXNÍ PŘÍPRAVKY
Lihové komplexní preparáty sestavené z několika specializovaných nebo Drenových preparátů, podle různých obtíží.

Používají se u nepříjemných stavů, které mají mnoho příčin, často velmi vzdálených. Součástí komplexů mohou být kromě drenů i další detoxikační preparáty.

p1110073

Joalis HERB
Herbálně minerální produkty (100 tablet) - drenáž infekčních ložisek k odstranění ložisek v základních orgánech byly vyvinuty bylinně-informační preparáty, které pracují na principu rezonance. Jsou vytvořeny z bylin a informací, které vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní infekční ložiska. Po odstranění ložiska se normalizují imunitní pochody a organismus - svojí vlastní silou likviduje bakterie, viry, plísně, parazity i prvoky. (Působí tedy obdobně jako lihové DRENY). Tento proces postupného zbavování toxinů může tělu pomoci, aby se pozvolna vrátilo k jeho normálnímu fungování. Helpy jsou prověřené potravinové doplňky, vytvořené zcela na přírodní bázi, aplikují se na počátku detoxikace - stejně jako DRENY. Pro lidi, kteří nejsou nemocní, přispívá jejich aplikace k udržení normálních funkcí orgánů a psychické i fyzické pohodě.
 

p1010316

Vitavite®, Vitatone® a Minemax®
Vitamíny a minerály
Joalis - vitaminové a minerálové preparáty kombinované s informační detoxikační složkou, která současně přispívá ke správnému vstřebávání dodávaných látek a zajišťuje tak jejich účinné využití buňkami. Vitamíny a minerály jsou cenné látky, které mohou přispívat k ochraně před civilizačními chorobami.

abelia

ABÉLIA - sirupové komplexy pro dospělé i děti
Preparáty řady Abélia jsou sirupové (fruktózové) nosiče informací, kterým lidský organismus rozumí a s jejichž pomocí se zbaví konkrétní zátěže toxinů, které bývají příčinou nejrůznějších problémů. Imunitní systém začne vytvářet příslušné protilátky, které toxin z těla odbourají a organismus bez toxické zátěže se uzdraví sám. Jde o komplexní preparáty (tzn., že obsahují několik drenových preparátů) stejně jako KOMPLEXY.

bambi

Joalis BAMBI - sirupové komplexy pro děti
Sirupové detoxikační preparáty pro děti z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše. Účinek těchto speciálních potravinových doplňků spočívá ve využití aktivních látek rostlin a informací, které rezonují v těle a přispívají k jeho normálnímu fungování. Je možné je kombinovat s léky a vitamíny. Použití přípravků Joalis BAMBI spolu s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh obtíží u Vašich dětí, protože může přispět k pozitivnímu ovlivnění samotné podstaty poruch zdraví.  


bioharmoni

Řada BIOHARMONI
Řada Bioharmoni obsahuje celkem do 8 preparátů. Pořadí 1-8 je voleno na základě zkušeností se strategií detoxikace, kterou se MUDr. Jonáš zabývá více než 10 let. Nosné medium se skládá z fruktózového sirupu a 20% lihu. Z lahvičky se užívá 2x denně 5 ml. Důležité je zachovávat časový odstup mezi užitím Bioharmoni a jídlem, a to nejméně 15 minut. Užívání preparátu můžeme kdykoli přerušit a detoxikaci pak opět zahájit po jakékoli přestávce. Jednotlivé preparáty by však na sebe měly navazovat dle pořadí od 1 do 8.


1414589914bambiharmoni

BAMBIHARMONI - sirupové komplexy pro děti
Detoxikační řada pěti energo-informačních preparátů bambiharmoni je určena pro děti od 3 let a je obdobou úspěšné řady Bioharmoni. Tyto sirupové přírodní komplexy s obsahem bylinných výtažků byly vytvořeny unikátní metodou vyvinutou na základě dlouholetého výzkumu Mudr. Josefa Jonáše. Zaměřují se na pomoc při odstranění hlavních problémů vyskytujících se v dětském věku, komplexně čistí celý organismus dítěte a příznivě na něj působí. č.1 = alergie, č.2 = infekce dýchacího systému, č.3 = kožní problémy, č.4 = zažívací poruchy, č.5 = imunita). Preparáty vycházejí dětem vstříc jak svou chutí, tak přitažlivým obalem.


PSYCHOHARMONI
Aby se tělo zbavilo toxické zátěže, je třeba se zbavit nejprve zátěže emocionální. Za tímto účelem vznikla unikátní sada 4 preparátů, které rozbíjejí patologické emoce a emocionální bloky, zbavují tělo psychických toxinů a jsou tedy zároveň klíčem k uvolnění toxinů fyzických. Tato řada napomáhá k obnovení vnitřní rovnováhy organismu, a tím ke zlepšení kvality vašeho života.

  • Sada preparátů určená k celostní očistě organismu.
  • Narušení celostnosti organismu je způsobeno hmotnými a psychickými toxiny zevního i vnitřního původu.
  • Každou sadu je třeba využívat kompletně a není účelné dělit ji na jednotlivé preparáty.