Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » PŘÍRODNÍ LÉKÁRNA » BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE » KRIZOVÉ ESENCE » RESCUE Night® - pro klidný spánek - 20ml


    

RESCUE Night® - pro klidný spánek - 20ml

není

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: RRnoc20
naše cena:
319 Kč ( Nejsme plátci DPH )

RESCUE Night® kapky bez alkoholu - pro klidný spánek.
 

RESCUE Night® kapky je kombinace RESCUE® Remedy směsi (Krizová esence), ke které je přidána esence květu Bílého kaštanu(White Chestnut).
 • Bez obsahu alkoholu, vhodná i pro děti.
 • Obsah : kapky 20ml

  

 • Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd..
 • RESCUE Night® kapky přináší uvolnění jak těla i mysle, a tím může dojít ke klidnému usínání a násldně i k dloiuhému, nepřerušovanému spánku.
 • Stačí 4 kapky nakapat několik hodin před usmutím do sklenice s vodou(nebo i přímo do úst) a piomalu upíjet. Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu, opět zopakovat.
 • Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu a tak je možné použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně následlou a příjemnou chuť.
   

 

Zdroj: Krystal Aquamarin s.r.o.