Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » AUTORSKÁ DÍLNA » ENERGIZOVANÉ SVÍČKY » Energizovaná svíce s polodrahokamy - zelená


        

Energizovaná svíce s polodrahokamy - zelená

není

 

Skladem: 0 ks
Číslo produktu: VSví015
naše cena:
250 Kč ( Nejsme plátci DPH )
  • Ručně vyráběné svíčky s energií. Každá svíce je vibračním nosičem pěti elementů – vody, ohně,
    země, vzduchu a éteru.
  • Obsahuje tajemství podle učení Rani Reiki Ryoho©, které usnadňuje spojení s naší Božskou podstatou, aktivuje živly a vibrace světelných paprsků z duchovní sféry, které podněcují Božské vlastnosti a pomáhají nám v různých rovinách.
  • Ve svíčce je uloženo 12 křišťálů (bílý očistný plamen světla) + 7 dalších polodrahokamů barevně sladěných s plamenem Světla, který svíčka symbolizuje. Každá svíce nese také vibraci z rostlinné říše v podobě okvětních lístků umístěných v druhé úrovni.Rozměry: průměr 7cm, výška 10cm, šířka 7cm


Složení:
 vibrace plamene odpovídající barvě svíčky, 19 polodrahokamů, sušené květy, 250g VEGAN kvalitní palmový vosk - získávaný z plantáží, které nemají vliv na kácení pralesů.

Pochází od společnosti, která si dala za cíl udržet výrobu palmového oleje na úrovni současných palmových plantáží a zabránit vylesňování džungle spojené se zabíjením zvířat.


Výrobce:
 Eva Šimková, Werichova 996, 252 64 Velké Přílepy, info@lecivestranky.cz

Vyrobeno s láskou k Bohu.

Bezpečnostní údaje