Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


DUCHOVNÍ PRAXE » REIKI » Rani Reiki Ryoho©
Rani Reiki Ryoho©

Rani Reiki Ryoho©
Umění léčit vesmírnou energií

Východní & Západní styl


       Rani Reiki Ryoho je styl, který vznikal postupně během 23 let praktického používání Reiki, každodenních meditací a duchovní praxe, učení se od Mistrů v jemněhmotném světě během těchto meditací, studia různých duchovních nauk a Reiki směrů.  

    
       Rani Reiki Ryoho je Živá Světelná cesta, která se neustále vyvíjí a přizpůsobuje současným požadavkům doby a potřebám lidí, aby co nejrychleji dosáhli potřebných vibrací. Jde o citlivé propojení východního a západního stylu Reiki s Nejvyšším duchovním učením, které pomohou každému upřímnému, pokornému žákovi dosáhnout své Božské podstaty a přivést do jeho života radost, hojnost, štěstí, zdraví a lásku. 

      
Dnes existuje mnoho stylů „Reiki“ a my si vybíráme intuicí cestu, která s námi rezonuje i svého Sensei/Guru/Učitele“.  Nic se v životě neděje náhodně, vše co k nám přichází, nás něco učí a posouvá dál na naší duchovní cestě.   
             
       Kurzy Rani Reiki Ryoho, poskytují klíčové aspekty k plnému rozvoji duše a k Nanebevzetí.
Čím více pomáháme svému tělu, ovládáme svojí mysl, tím současně uzdravujeme naši duši a naopak, když pracujeme na svém duchovním rozvoji, krocení myšlenek apod., hojí se i naše tělo. Je třeba tuto neoddělitelnost respektovat.    

       Duchovní učení o „Já Jsem", které je součástí kurzů Rani Reiki Ryoho je nástroj, který vám pomůže pochopit základní zákony Vesmíru. Při respektování těchto zákonů můžete nasměrovat do vašeho života proud hojnosti, štěstí, zdraví, lásky a radosti.“
       
      Kurzy jsou univerzální a získané znalosti mohou následně použít v praxi jak lidé, kteří jsou na duchovní cestě úplnými začátečníky, tak lidé již s plně rozvinutou Bhakti (oddaností a Láskou k Bohu).

        „Mým duchovním posláním je šířit Světlo, podílet se na transformaci Země, ukazovat lidem cestu a přivádět je zpět ke Zdroji“. Pomáhám lidem vzpomenout si, kým skutečně jsou. Učím ty, kteří jsou připraveni naslouchat „Tichu“ naplněnému „Vším“.   

        Vaše modlitby a prosby vyslovené či zaslané myšlenkou, budou vždy vyslyšeny. Dříve či později (v pravý čas) budou zrealizovány v souladu s Boží vůlí a k dobru všech zúčastněných.
        Budu Vám nablízku v nejrůznějších podobách (fyzické, jemněhmotné, světelné či jiné). „Nikdo nezůstane bez odezvy“.                                                                                                                        
                            

Copyright© 2018

 S láskou
Váš Průvodce
Rani Eva Šimková