Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


RANI REIKI RYOHO© » REIKI LÉČENÍ
PRŮBĚH NÁVŠTĚVY

 

 

OSOBNÍ NÁVŠTĚVA

 • Během krátkého vstupního rozhovoru můžete stručně zformulovat potíže či trápeníčka, kterými chcete, aby se léčitel zabýval.   
 • Následně odložíte všechny kovové předměty a šperky, lehnete si na záda na lehátko a pak už necháte, aby Božská láska a energie do vašeho těla proudila skrze dlaně Mistra, přímo do míst, kde je jí nejvíce zapotřebí. Během působení Mistr pracuje ve všech jemněhmotných rovinách, používá různé techniky, modlitby, mantry a působí ve všech časoprostorech na příčiny potíží. Procházející energie příjemně uvolňuje a zklidňuje, což navozuje pocit bezpečí, můžete si tak v klidu odpočinout nebo zdřímnout. Při tomto běžném ošetření, není zapotřebí svlékat oblečení.
 • Pokud je třeba pracovat přímo na těle při tzv."astrální operaci", tak je žádoucí odstranit oblečení do půli těla a umožnit přístup přímo k páteři. V tomto případě ležíte svlěčení do půli těla na břiše a terapeut pracuje na vaší fyzické a jemněhmotné páteři ve všech časoprostorech.  
 • Po skončení působení vás Mistr probudí. Až budete připraveni, můžete se pomalu posadit a ještě chvíli odpočívat.   
 • Během obřadu léčení pomáhají a spolupůsobí přítomní Světelní Mistři a dochází k hlubokému uvolnění a relaxaci. Léčebné působení zjemňuje, zklidňuje, uvolňuje, můžete se cítit ospalí jako když jdete ze sauny. Kvůli vyplaveným toxinům, je vhodné následně vypít co nejvíce čisté vody.
 • Vzhledem k tomu, že vše ve Vesmíru je dynamické, Boží Milost nekonečná a lidská mysl klienta nevyzpytatelná..., diagnózy ani prognózy nezveřejňujeme. Poradce s vámi může probrat některé aktuální podněty nebo témata k řešení, čeho se vyvarovat, případně navrhne úpravu životního stylu a stravování, vysvětlí některé duchovně=fyzické zákonitosti, doporučí Bachovy esence, detoxikační strategii nebo jiný pro vás vhodný postup.
 • Doporučujeme, v případě dlouhodobých potíží návštěvy zopakovat v intervalu, alespoň 7x po sobě, aby tělo dostalo silný startovací impuls ke změně. Je to podobné, jako když chodíte na rehabilitaci, kdy pro efekt je potřeba několikrát kúru opakovat a následně tělo udržovat v kondici. V našem případě budeme udržovat tělo v lásce, míru a ve Světle, aby se samo přenastavilo na vibrace zdraví, štěstí a spokojenosti. 
 • Na výsledku se spolupodílí klient. Pokud je jeho víra a důvěra v Mistra a v Boží moc dostatečná, může celou terapii znásobit a urychlit uzdravení. Pokud pochybuje, kritizuje a nedůvěřuje, může tento jeho postoj - silné vibrace, práci Léčitele a Božskou Milost výrazně mařit. Vše co se zdá lidem "zázračné", je zcela běžná Boží každodenní realita. Čím více zapracujete na trpělivosti, víře a důvěře, tím větší a rychlejší výsledky můžete očekávat
 • Léčení nenahrazuje lékařskou péči.

 

svetlamistruLÉČEBNÁ TERAPIE

   • Skrze dlaně a mysl Mistr směruje léčivou Boží Vesmírnou energii (vibraci Lásky a Světla) do problematických míst, pomůže zjemnit či uvolnit stres uložený v našem jemněhmotném těle i v podvědomí, vyladí a pročistí energetická centra (čakry, nádí, sušumnu, aj.), zapůsobí na emocionální příčiny problému nebo provede astrální operaci světelného těla. Působení Vesmírné energie a Boží Milosti zmírňuje bolesti a způsobuje, že se tělíčko samo následně rychleji regeneruje.
   • Během práce dostává léčitel informace z fyzického, emocionálního, mentálního, spirituálního, éterického těla i z jiných úrovní a časoprostorů. Vnímá vzájemné souvislosti, vztahy a vazby. Spojením tohoto širokého kontextu se znalostmi čínské medicíny, ayurvédy, jógy, védských tajů, Reiki a jiných duchovních technik, je možné vést klienta postupně a strategicky k očištění těla od příčin a toxinů, které bývají zdrojem různých potíží. Pokud Boží Milost dovolí dojde k uzdravení.
   • Informace zjištěné během působení slouží také k následujícímu doporučení vhodných detoxikačních preparátů, Bachových esencí nebo jiných vhodných opatření. Bližší informace ZDE.
   • Přistupujeme ke klientovi z pohledu Celostní medicíny (holistický přístup). Podrobněji o celostní medicíně: zde.
   • Samozřejmostí je individuální a profesionální přístup.
   • Tato léčebná terapie nenahrazuje lékařskou péči. 

 

 

Délka návštěvy:

   • Pro první návštěvu si rezervujte čas 1,5hodiny.
   • Obvykle trvá návštěva v rozmezí od 30 min do 1,5 hodiny. O délce léčení rozhoduje celkový duševní, emocionální a fyzický stav, způsob myšlení, jestli klient o své tělo nějakým způsobem pečuje, zda-li je kuřák (či holduje jiným neřestem) a také to, kolik má dotazů apod.

Co dělat následně:

   • Po terapii se z těla vyplavuje velké množství škodlivin a proto bude důležité v následujících hodinách zvýšit příjem pitné vody, aby jste se celkově pročistili.
   • Po astrální operaci páteře nezvedejte 1-3 dny těžké předměty a více odpočívejte.
   • Snažte se udržet si vnitřní nastavení na klid a mír co nejdéle.
   • Naslouchejte více svému tělu.
   • Dodržujte doporučení, která jste obdrželi.

Kuřáci a drogově závislí:

   • Práce s těmito lidmi je obtížnější. Celé tělo je jakoby obaleno "éterickým smogem," který si můžete představit jako šedozelený lepkavý sliz, který zabraňuje a znesnadňuje tělu vykonávat jeho přirozené samočistící a samoregenerační schopnosti. Abych se dostala do hlubších vrstev, musím nejdřív tuto "pokličku" odstranit. Průchod energie do takovéhoto tělíčka je omezený, proto je celé léčení delší a složitější. Tyto projevy a další následky jsou v těle znatelné i po 15 letech od skončení kouření apod. Pokud chcete pomoci, měli by jste nejdřívě vědomě zapracovat na odbourání potřeby záměrně poškozovat své tělo, protože je to v přímém rozporu s léčením.
   • Podobné je to s lidmi, kteří berou dlouhodobě léky. Během léčení je velká část věnována pročišťování od následků léčiv, které v auře vytvářejí podobný efekt jako u kuřáků. V případě, že berete dlouhodobě léky je nezbytně nutné změnit životní styl a začít na sobě disciplinovaně pracovat, s čímž vám rádi pomůžeme a poradíme jak na to.

 

 

PRÁCE NA DÁLKU

   • Vše co lze poskytnout během osobního setkání, je možné provést, alespoň částečně i na dálku. Pokud jste z daleka nebo potřebujete jen rychlou pomoc - berličku ať už v oblasti duchovní, mentální, emocionální či fyzické, zavolejte nebo napište - sms nebo email. Lépe pak zvládnete těžkou situaci, kterou prožíváte.
   • Energii Lásky je také možné poslat do různých situací např.: zkoušky, soudní spory, obchodní jednání apod.. To způsobí, že během těchto situací ustoupí lidská ega a je možné s protějškem mluvit bez rušivých zraněných emocí, strachu apod. Lze takto vyřešit a urovnat i vleklé záležitosti v příjemné atmosféře.

PŘÍKLADY PŮSOBENÍ NA DÁLKU

1) Zaslání léčivé a uklidňující energie konkrétní osobě: Zaslání léčivé Boží energie, požehnání, vibrace lásky, modlitby, mantry atd. i opakovaně na několik dní. (Zdarma)
2) Zaslání energie do různých vypjatých situací: Energie do konkrétní situace, aby dopadla k dobru všech zúčastněných. Např. Obchodní jednání, zkoušky, operace, rodinné či jiné spory. (Zdarma)
3) Odvedení duší: Odvedení duší zemřelých z domu či jiných duchovních bytostí z konkrétní osoby.
4) Vyčištění prostorů. (Zdarma)
5) Astrální operace na dálku: Práce na fyzickém a jemněhmotném těle mimo časoprostor v astrální rovině, během které se působí na energetické blokády, příčiny těchto blokád, aj. Zaslání léčivé a uklidňující energie na 10dní a nocí nepřetržitě, uvolnění bolesti. Boží energie a požehnání, vibrace Lásky, mantry, modlitby, atd. (Tato činnost vyžaduje plnou angažovanost a čas jako při osobním setkání, proto účtujeme za strávený čas dle ceníku)

6) Vyměření preparátů na dálku: Vyměření zátěží, detoxikačních preparátů, Bachových esencí, stanovení detoxikačního postupu a poradenství na dálku. (Tato činnost vyžaduje plnou angažovanost, znalosti a čas jako při osobním setkání, proto účtujeme za strávený čas, dle ceníku).


Při osobní návštěvě jde udělat mnohem více.

 

 

 
prezentace1HARMONIZUJÍCÍ OBRÁZEK
Ať vám dobře slouží a přináší pohodu. 

Naprogramovaný léčivý obrázek:
• zharmonizuje psychický a fyzický stav
• doplní energetický deficit osobě či zvířeti
• energeticky ozdraví potraviny a nápoje
 
ZDARMA ke stažení ZDE

S láskou Eva Šimková
Copyright© 2008-2018

 

 

 

 

PŘEHLED SLUŽEB A CEN NALEZNETE V SEKCI: CENÍK
OBJEDNÁNÍ DO PORADNY: info@lecivestranky.cz