Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


DUCHOVNÍ PRAXE » PROJECT MANTRA » Jak začit PM
JAK ZAČÍT

Chcete-li začít, kontaktujte nás na e-mailu: info@lecivestranky.cz. Instruktor Projectu Mantra vám pomůže, vysvětlí vám význam mantry a ujistí se, že ji správně vyslovujete. Také vám zašle další informace a probere s vámi, jak z tohoto projektu získat co největší užitek.

Project Mantra Sanskrit mantras
Je to jednoduché
Jediné, co musíte dělat, je opakovat mantru každý den po dobu 40 dní. To je vše. 


Krok 1 –  Naučte se mantru
Project Mantra používá mantru, která byla po tisíciletí uchovávána v tajnosti. V dřívějších dobách byly mahámantry (velké mantry), jako je tato, odtajněny pouze nejupřímnějším studentům, a to až po mnoha letech ukázněného praktikování jiných technik. Mantra při pravidelném a upřímném opakování rozezpívá vaše srdce. 

"Každá mantra má jiné vibrace. Když si vyberete jen jednu mantru a soustředíte se pouze na ni, její účinek se zesílí. Pak budete mít z mantry největší užitek. Dá vám to mnohem víc, než opakování stovky různých manter".
Paramahamsa Vishwananda

 


Krok 2 – Sestavte si rozvrh
Než si člověk vytvoří pozitivní návyk a zavede jednoduchou každodenní praxi, trvá to 40 dní. Stejnou dobu také potřebujete k tomu, abyste začali prožívat sílu opakování Božího jména. Zpočátku budete zpívat 15 minut denně. Pak budete dobu odříkávání postupně prodlužovat až na 60 minut denně. Je to snadnější, než si možná myslíte – berte to prostě jako schůzku s Božstvím. 


Krok 3 – Začněte odříkávat mantru
Odříkávání mantry je opravdu jednoduché. Jakmile si mantru několikrát poslechnete, vypnete a budete ji v klidu odříkávat. I když máte možná obavy, většinu lidí příjemně překvapí, když zjistí, že čím více mantru opakují, tím více si to užívají a tím více v tom chtějí pokračovat. To je jeden z utajených přínosů opakování manter.   


Podpora v průběhu projektu 
Přestože mantry můžete najít na internetu, podle starodávného tradičního učení je velmi důležité mít učitele, který vás provede jemnými nuancemi této techniky. Připojíte-li se k programu Project Mantra, dostane se vám stálé podpory ze strany vašeho instruktora. Budete také pravidelně dostávat e-maily s užitečnými radami, zajímavými informacemi a doporučeními, jak svou praxi prohlubovat.

Dostane se vám také požehnání a energetické podpory od Paramahamsy Vishwanandy. Zjistíte, že s čím větší láskou zpíváte, tím více vás bude jeho požehnání podporovat a zavede vás do hloubky této techniky, kde leží opravdový poklad.

ZDROJ: Bhakti Marga ČRRani Dasi - Eva Šimková
PROJECT MANTRA INSTRUKTOR
E-mail: rani@bhaktimarga.cz
www.bhaktimarga.cz