Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Eva Šimková
Reiki na dálku
tel: 602 558 177
napište nám

 

 


DUCHOVNÍ PRAXE » CHRÁMOVÉ DNY

CHRÁMOVÉ DNY

             jsou pro všechny přátele Světla, kteří se chtějí scházet, rozvíjet svoji duchovnost a svůj vztah s Bohem. Společné setkání s podobně naladěnými lidmi je důležité, protože jak řekl Ježíš: „Kdykoliv se dva sejdou ve Jménu mém, jsem vprostřed nich.“ 
            Můžete se zde více soustředit na Božskou Lásku uvnitř sebe a prožít ji hlouběji než když jsme sami. Současně jde i o energetizující možnost léčení duše, vnitřní očisty, relaxace a spočinutí. 

            Základním bodem programu těchto setkání je púdža. Púdža je hinduistický obřad určený k uctívání, opečování a udržování živoucích Božstev, která jsou během obřadu přítomna a přináší požehnání a benefity všem účastníkům. Vaše prosby a modlitby tak můžete směrovat přímo na přítomné „živé“ Božstvo.
            Dalšími body mohou být - čtení z Bhagavadghíty, jedné z nejvýznamnějších posvátných knih; OM Chanting, zpívání kirtanů (v budoucnu), Yagna (ohňový obřad), společná meditace, opakování manter (Japa), cvičení Atma Kriya yógy apod.
            Termíny budou zveřejněny v kalendáři akcí.

VSTUP: 
Vstup je otevřený pro každého, bez povinnosti jakéhokoliv zasvěcení nebo náboženské orientace.  Podmínkou je, že člověk musí umět být tiše… (alespoň u některých akcí).


MÍSTO:
Chrám Světla - Werichova 996, 252 64 Veké Přílepy

V místnosti jsou 2 oltáře - křesťanský a hinduistický. Můžete přijít a jen tak v tichosti pobýt ve Světle.


VSTUPNÉ:

Vstupné je zdarma, ale je vhodné v rámci energetického vyrovnání a jako vyjádření poděkování Bohu, přispět jakýmkoliv příspěvkem. Za tímto účelem je v místnosti malé zlaté prasátko, které případně můžete nakrmit ?.
(Za jakýkoliv nezištný dar, k vám přichází ze shora ještě větší požehnání a milost. Všechny prostředky budou věnovány výhradně na nákup obětin pro púdžu nebo na jiné Bohulibé skutky, které v případě zájmu budu s vámi ráda sdílet).