Komentáře

Reference

Podělte se s ostatními o Vaše dojmy a zážitky z Reiki kurzu smiley

Zašlete email na info@lecivestranky.cz nebo vložte svůj komentář - níže.
(Další reference najdete v komentářích).


 

 
POKORA
Martina Švarcová, 05.04.2012, 01:08 Odpovědět
Ahoj Evi,
každé setkání s Tebou pro mě bylo velkou radostí a překrásnou světelnou sprchou.Díky Tobě se pro mě stal duchovní svět realitou,která mě provází každým dnem a naplnuje radostí,harmonií,láskou,pokorou a vděčností....Děkuji Bohu,že mě dovedl právě k Tobě.

Moc a moc Ti za vše děkuji s láskou Martina

PS:"V srdci mám jaro,tancuji ve vzduchu"
 
Libuše Tomanová 20. 4. 2014, 20.04.2014, 18:02 Odpovědět
Milá Evičko,
moc Ti děkuji za vše, co jsi pro mne udělala. Díky Tobě a Tvým zasvěcením jsem blíže tomu, čím bych chtěla být a jaký bych chtěla vést život.

Moooc Ti děkuji a každé bytosti bych přála, aby měla svoji "Evičku".
S láskou a díky v srdci
Libuše
 
Katka Svabova, 22.04.2014, 20:02 Odpovědět
Zdravim vsechny, co ctou tyto radky.
Na kurzu u Evi jsem byla zatim jen dvakrat, ale premyslim i o 3. stupni Reiki.
I kdyz jsem v pouzivani Reiki v kazdodennim zivote i v leceni svych blizkych mela vetsi pauzu, opet jsem se k nemu vratila a jsem za to stastna a vdecna . . .
Dekuji Ti, Evi, ze nam predavas a delis se o toto umeni a pomahas nam, kdyz uz nevime, jak dal. Dekuji Ti, ze lecis nase tela i duse. Uz pouhy rozhovor s Tebou ma lecive ucinky :o}
Preji Ti jen to dobre, lasku a hojnost.
Dekuji a tesim se na nas dalsi spolecny sedanek :o}
Katka
 
Cesta
, 23.04.2014, 08:11 Odpovědět
Ahoj všem,

Za mě mohu říct a doporučit všem, co o něčem takovém uvazuji, ze je to volba, která skýtá hodně radosti a moznosti. Nejen , ze víc poznávám sebe a snažím se i sobe pomáhat, ale je moc hezké umet pomoci někomu dalšímu a ulevit mu od jeho trápeni ať už jsou to Vaše děti, nebo někdo blízký.
Evidentně to má u každého svůj průběh, pokaždé trochu jiny. Mohu se podělit o ten svůj o) O bohu jsem přiznám se spis přemýšlel ve chvílích, když mi nebylo do skoku, ale čím jsem byl starší, tím víc mi zacal nevyhovovat můj velmi konzumní život zaměřený na plněni nejrůznějších ekonomických cílů. Až si jednoho dne tělo řeklo dost a zacalo mi dávat do cesty různé překážky, a pro mě pak již nebylo neakceptovatelné, a to z vícero důvodu pokračovat jen touto konzumní cestou. Od mala, jsem mel „něco“ co fungovalo, ale bylo mnou většinou ignorováno, nicméně postupem casu samo od sebe zesilováno o) A tak jsem se zacal koukat kolem, jak se někam posunout a kde hledat pokračovaní cesty a doplněni života o pro mě hlubší smysl. Náhodou jsem narazil na stránky Evy a postupně si odabsolvoval její kurzy a snažím se předané schopnosti používat ku prospěchu svém, i svého okolí. Pokud se tedy chcete vice otevřít, hledáte své vlastní cesty, kurz Reiki je za mě něčím, co stoji za to si projit. Zároveň musím i říct, ze Vás to může změnit ( posuzuji dle sebe), a Vaše okolí na to nemusí mít vždy dobré reakce. V tomto případě Vám přeji ať zůstáváte pevni sami v sobe a ve svém přesvědčení , protože jen Vy víte a cítíte , co je pro Vás nejlepší. Jednou mi jeden muž řekl „ musíš byt taky trochu sobec “ = mysli také sám na sebe a na své potřeby a přáni.
Možná se v tom najdete, možná ne, ale určíte Vám to něco da. Tedy za mě něco hezkého. Jak říká Eva, nic není spatně, ať už se Vaše kroky budou po této cestě ubírat dále či nikoliv. Kazda naše cesta je jiná, byt směruje ke stejnému cíli. Za mě přeji Všem hodně štěstí a radosti a pokud hledáte, kde si nechat kurz udělat, Evu Vám doporučuji. Je v ni něco opravdově čistého a nic menšího si nikdo z Vás při zasvěcováni do Reiki nezaslouží.
Tomas
 
POZNÁNÍ
Martina, 29.04.2014, 14:26 Odpovědět
Ahoj všichni,

kurz mohu jedině doporučit, pro mě to bylo velké poznání sama sebe. Našla jsem odpovědi na některé své otázky. Našla Jsem chuť nově získané dovednosti prohlubovat. To že tím mohu někomu pomoci je pro mě odměna. Kurz byl velice zajímavý a myslím že každý si v něm najde co potřebuje,ale není to jenem o tom kurzu,ale o člověku který ho vede a co do něj dá :-)) A to se Evě daří.
Děkuju Martina
 
Poděkování
Ivana Jitka 4.4 2014, 04.05.2014, 19:30 Odpovědět
Velmi mocný a učinný zpusob,jak do jakékoli situace vnést světlo a lásku,nás naučila Evička a jak pomáhat sobě i druhým a zato jí moc děkujeme.Kurz nám hodně pomohl vřele doporučujeme.Evičko díky. Ivana a Jitka Ahoj.
 
Láska, světlo, poděkování :-)
Martin, 15.05.2014, 03:17 Odpovědět
Kurzy, kterých jsem se účastnil, mě velmi pomohly v pochopení mnoha životních zkušeností - těch dobrých i těch dobrých o něco méně :-). Vím, že určitým způsobem vnesly světlo do tmy (přeneseně i doslova).
V zásadě mě předané informace i "naladění" ovlivňují stále a to velmi pozitivním způsobem - takže mi nezbývá než říci - děkuji :-)
Hezký den všem. Martin
 
Jana, 22.05.2014, 16:06 Odpovědět
Tyto Reiki kurzy mi otevřely dveře do úplně nové dimenze. Určitě bych je doporučila každé bytosti hledající „něco víc“. Setkání s Evou je skutečným balzámem pro duši! Také její léčení je neuvěřitelně příjemné, účinné a výjimečné. Díky Evě jsem změnila směr své cesty a dokážu najít štěstí především sama v sobě. Díky Evi!
 

Přidat komentář


Jméno:

Název:


Komentář:


Vánoční provoz

Eshop je od 11.12.- 2.1.2019 uzavřen.

Objednávky přijaté v tomto období, budou vyřízeny 3.1.2019.

 

Léčení a pomoc na dálku - kdykoliv bez omezení.