Doporučil by jste Reiki kurz?
 

 

KOMENTÁŘE / REFERENCE  - sdílejte své dojmy a zkušenosti

 

Reference

18.01.2012, 23:10 , Eva Šimková | Komentáře: 8 | Počet zobrazení: 1522

Podělte se s ostatními o Vaše dojmy a zážitky z Reiki kurzu smiley

Zašlete email na info@lecivestranky.cz nebo vložte svůj komentář - níže.
(Další reference najdete v komentářích).


 

Celý článek...


10.4. 2012
Mila vzacna svetelna Evicko,moc Ti DEKUJI za zasveceni a propluti 3.stupnem.
Take prijemne povidani,poznavani a vubec vsechno co jsi nam predala.
Doufam,ze Ti kaminek pomaha a mas se krasne a jsi s laskou.
Jeste jednou diky a tesim se na dalsi setkani.
Posilam Ti Lasku a svetlo,klid a mir.pa pa Pavel
Zhodnocení: Reiki 1, 2 a 3 stupeň =) vynikajici a mistrovske vedeni,naprosta spokojenost.


POKORA
05.04.2012
, 01:08
Ahoj Evi,
každé setkání s Tebou pro mě bylo velkou radostí a překrásnou světelnou sprchou.Díky Tobě se pro mě stal duchovní svět realitou,která mě provází každým dnem a naplnuje radostí,harmonií,láskou,pokorou a vděčností....Děkuji Bohu,že mě dovedl právě k Tobě.
Moc a moc Ti za vše děkuji s láskou Martina
PS:"V srdci mám jaro,tancuji ve vzduchu"

2.2.2012
Ahoj Evi,
Uplynulo již několik pátků, co jsem skrze Tebe dostala zasvěcení Reiki prvního stupně. Po malých krůčcích objevuji s úžasem, jak do sebe všechno krásně zapadá a spolehlivě funguje. Řeknu Ti, že nejvíc práce mi dá hlídání myšlenek, ale myslím, že pokroky jsou znát. :-)
Možná jsem zrovna vystihla čas, kdy putuješ po Srí Lance, ale pokud se mému mailíku dostane zavčas tvé pozornosti, ráda bych se přihlásila na druhý stupeň zasvěcení na sobotu 31.3.
Těším se na další společné setkání.
Měj se nádherně.
Z Berouna zdraví Hanka K.

15.1.2012
Evičko, jsem plná emocí tohoto víkendu. Ještě jednou a ještě mnohokrát - MOC TI ZA VŠECHNO DĚKUJI. Vůně růžového květu z aromalampy mi tě bude vždy připomínat.
Marcela
 

19.12.2011
Evi, ještě jednou děkuju za dnešek. Mně je tak krásně:)
Měj se fajn
Jitka
 

8.11.11
Jsem moc ráda, že jsem se s Tebou mohla setkat osobně..
Přeji krásný den
Radka


16.10.11
Ahoj Evi,
odešla jsem včera zbytečně brzy, všechno jsem stihla, ještě jsem čekala dlouho na vlak. Rozloučila jsem se v duchu i v Duchu.
Byla jsem hodně ospalá a ve vlaku jsem dokonce dřímala, což se mi nestává.Jsem za ten zázrak vděčná, vzpomínka na Tebe mě hřeje jako ta svíčička, co mi už zase svítí v srdíčku. Věci se začínají měnit, ale jde to pomalu a já jsem za to vděčná, aspoň si to stačím uvědomovat.
Díky zázraku jsem nereagovala na nepříjemnou sms od syna. Vzpomněla jsem si na ten prst, kterým mířím na někoho, ale zároveň vlastně na sebe. Došlo mi, že u syna je to také tak, že je s něčím nespokojený, a místo dovnitř ukazuje ven.
Chtěla bych být tak klidná, milá a pokorná , jako Ty. Jsem ráda, že si to uvědomuji a jsem ráda, že na sobě můžu znovu začít pracovat. A intenzivně.
Slovy nevyjádřím všechno, ale tomu Ty rozumíš. Ani to nechci pouštět do éteru. Hřeji si to v sobě.
Měj se moc hezky
Pěkné dny, Vlasta

16.5.2011
Dobrý večer paní Šimková,
ještě jednou Vám děkuji za dnešní konzultaci a příjemné léčení. Cítím se velmi dobře a manžel mi řekl, že poznal na mém hlasu, jakousi změnu k lepšímu.
S úctou,
Anna Ch.
 

7.4.2011
Evi, mockrát děkuji za tvou pomoc, o kterou si vždy, když bude potřeba, velmi ráda požádám a věřím, že vždy bude vyslyšena :-)
Měj se krásně a děkuji nejen za potřebnou energii, ale za všechny nové zkušenosti, které mě "posilují" na cestě životem, ukazují mi tu správnou cestu a díky nim stoupám pomyslnými stupínky výš a výš...:-)
Užívej krásného počasí, nádherné práce s lidmi a pro lidi a opatruj se,
s veškerou úctou a obdivem
Radka
 

4.4.2011
Ahojky milá učitelko reiki Evo,
moc Tě zdravím z Prahy. Ještě nyní jsem plný dojmů a zážitků z prvního seznámení s reiki pod Tvým vedením. Bylo mi na kurzu moc příjemně, se zaujetím jsem hltal Tvé vyprávění, na cokoli jsem se zeptal to jsi mi pečlivě vysvětlila. To vše u příjemných vůní z pohádkových esencí a světýlek naděje z plamínku svíček. Ten čas se tam vážně nějak zastavil.Všude jinde se tempo zrychluje,ale tam ne.Nádhera..... .
Evi, jsi nádherná a úžasná bytost a já Ti ještě jednou za všechno moc děkuji !!!
Měj báječný týden plný dobré nálady a buď obklopena pozitivní energií -to samozřejmě platí pro celou Tvou rodinu.
S pozdravem Pavel

 

7.11.2010
Ještě jednou (a klidně i tisíckrát) děkuji za opravdu výživné a smysluplné 2 krásné dny, ve kterých jsem našla právě to, co jsem hledala - SAMA SEBE a hlavně CESTU k sobě...a jen díky tvým odborným zkušenostem, velké praxi a přátelským přístupem jsem vše vnímala tak krásně a intenzivně...:-) Měj se hezky a přeji hodně sluníčka a smajlíků nejen kolem sebe, ale hlavně i v sobě :-))
S úctou a velkou pokorou
Radka V.


 

Měj se krásně a děkuji nejen za potřebnou energii, ale za všechny nové zkušenosti, které mě "posilují" na cestě životem, ukazují mi tu správnou cestu a díky nim stoupám pomyslnými stupínky výš a výš...:-). Užívej krásného počasí, nádherné práce s lidmi a pro lidi a opatruj se,
s veškerou úctou a obdivem
Petra K.
 


Vánoční provoz

Eshop je od 11.12.- 2.1.2019 uzavřen.

Objednávky přijaté v tomto období, budou vyřízeny 3.1.2019.

 

Léčení a pomoc na dálku - kdykoliv bez omezení.