JAK INFORMAČNÍ PREPARÁTY PŮSOBÍ
Přípravky jsou výsledkem několikaletého výzkumu MUDr. Josefa Jonáše v oblasti přírodní medicíny. Preparáty Joalis jsou čistě přírodní produkty. Nedodávají do těla žádnou umělou chemickou látku, ani samy o sobě neodstraňují toxiny – poskytují organismu informaci, jak se toxinů zbavit sám, s využitím přirozených samoregeneračncíh schopností.
Tento proces má dlouhodobější charakter, pozitivní změnu lze očekávat zhruba po měsíci, v závislosti na závažnosti problému a době, po jakou trvá.
 

JAK PREPARÁTY POUŽÍVAT
Fyzické i psychické problémy mají obvykle mnoho různých příčin. Je tedy třeba postihnout různé typy toxinů, a proto užívání jednoho samostatného preparátu nemá velký význam. K dosažení žádaného efektu je nezbytné sestavit soubor několika preparátů, tzv. detoxikační kúru, kterou vám ideálně doporučí vyškolený terapeut. Případně nejdříve prostudujte potřebnou literaturu, navštivte vzdělávací kurzy nebo zvolte doporučené preparáty.

 • Použití přípravků spolu s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh vašich obtíží na řadu let, protože může zasáhnout podstatu poruchy zdraví.
 • Preparáty Joalis jsou doplňky stravy. Nejsou to léky a nenahrazují léky předepsané lékařem.
 • Tyto přípravky je možno kombinovat s léky a vitaminy. 


 

SESTAVENÍ DETOXIKAČNÍ KÚRY

 • Startovní sestava se skládá z 5 preparátů - Decitox, Streson, Emoce, Supertox, Mikrotox. Tyto preparáty je ideální užívat současně nebo je případně rozdělit do 2 kúr (např.: 1.Decitox+Streson+Emoce 2.Supertox, Mikrotox). Jejich pomocí komplexně očistíte svůj organismus od nejčastějších toxinů, které jsou zdrojem nejrůznějších obtíží.
   
 • Po vybrání této základní kúry je třeba zkonzultovat s terapeutem další detoxikační postup a zaměřit se podle individuálního stavu na konkrétní orgánové okruhy apod.

  

Popis produktových řad

1211208264joalis-komplex

Joalis KOMPLEXNÍ PŘÍPRAVKY

 • Komplexní preparáty sestavené z několika specializovaných nebo DRENOVÝCH preparátů.
  Používají se u nepříjemných stavů, které mají mnoho příčin, často velmi vzdálených.
  Součástí komplexů mohou být kromě drenů i další detoxikační preparáty.
   

joalis-dreny

Joalis DREN
Lihové komplexy pro dospělé pro drenáž infekčních ložisek

 • Dreny jsou základními preparáty pro rozbíjení mikrobiálních/infekčních ložisek v orgánech.
 • Jejich pomocí se lze zbavovat ložisek i v jiných částech organismu (tzv. metoda klíčů). Výsledkem je velmi efektivní detoxikace orgánů a tkání (dle návaznosti vzhledem k umístění v čínském pentagramu).
 • Součástí každého drenu je emocionální složka související s emocionální charakteristikou okruhu pentagramu, do nějž drenovaný orgán patří.
 • Účinek těchto speciálních potravin spočívá ve využití rostlin, nikoliv jen pro jejich obsah aktivních látek, ale především v unikátní informační metodě, která využívá obsahu jako nosiče informace.
   
 

p1110073

Joalis HERB
Herbálně minerální produkty (100 tablet) - drenáž infekčních ložisek
K odstranění ložisek v základních orgánech byly vyvinuty bylinně-informační preparáty, které pracují na principu rezonance. Jsou vytvořeny z bylin a informací, které vstupují do rezonance s postiženou tkání a odstraňují z ní infekční ložiska. Po odstranění ložiska se normalizují imunitní pochody a organismus - svojí vlastní silou likviduje bakterie, viry, plísně, parazity i prvoky. (Působí tedy obdobně jako lihové DRENY).
Tento proces postupného zbavování toxinů může tělu pomoci, aby se pozvolna vrátilo k jeho normálnímu fungování. 
Helpy jsou prověřené potravinové doplňky, vytvořené zcela na přírodní bázi, aplikují se na počátku detoxikace - stejně jako DRENY. Pro lidi, kteří nejsou nemocní, přispívá jejich aplikace k udržení normálních funkcí orgánů a psychické i fyzické pohodě.


 

p1010316

Vitavite®, Vitatone® a Minemax® - vitamíny a minerály
Joalis - vitaminové a minerálové preparáty kombinované s informační detoxikační složkou, která současně přispívá ke správnému vstřebávání dodávaných látek a zajišťuje tak jejich účinné využití buňkami.
Vitamíny a minerály jsou cenné látky, které mohou přispívat k ochraně před civilizačními chorobami.

 

bambi


 

Joalis BAMBI - sirupové komplexy pro děti

Sirupové detoxikační preparáty pro děti z výzkumu MUDr. Josefa Jonáše. 
Účinek těchto speciálních potravinových doplňků spočívá ve využití aktivních látek rostlin a informací, které rezonují v těle a přispívají k jeho normálnímu fungování.
Je možné je kombinovat s léky a vitamíny. Použití přípravků Joalis BAMBI spolu s dalšími zdravotními postupy pozitivně ovlivní průběh obtíží u Vašich dětí, protože může přispět k pozitivnímu ovlivnění samotné podstaty poruch zdraví. 


 


Vánoční provoz

Eshop je od 11.12.- 2.1.2019 uzavřen.

Objednávky přijaté v tomto období, budou vyřízeny 3.1.2019.

 

Léčení a pomoc na dálku - kdykoliv bez omezení.