2-p1010090

 Eva Šimková / Rani (duchovní jméno)

 

 • Přírodní Léčitelka - 20 let praxe s Reiki a alternativní medicínou
 • Reiki Mistr Učitel - všechny stupně Reiki vč. učitelského 
  Styl Rani Reiki Ryoho© -  západní a tradiční japonský styl podle Mikao Usuiho (čtvrtá v linii Usuiho), duchovní učení o Já Jsem.
 • Lektor vysokých duchovních zákonů
 • Duchovní poradce
 • Akreditovaný Instruktor jógy (Klasická jóga)
 • Organizátor OM Chantingů (Atma Kriya Yoga)
 • Certifikovaný terapeut Joalis - Řízené detoxikační poradenství podle MUDr. Josefa Jonáše metodou C.I.C.
 • Akreditované centrum Joalis
 • Malířka - ukázky tvorby
 • V roce 2013 přijata do encyklopedie osobností České republikyOsobní Světelná linie
Učitelé, Osobní průvodci, Mistři: 
Osvícený Mikao Usui, Osvícený Hyakuten Inamoto, Nanebevzatý Mistr Germain, Nanebevzatý Mistr Ježíš, Nanebevzatá Matka Marie, Nanebevzatá Matka Meera, Nanebevzatý Mistr Jaroslav Pechan, Nanebevzatý Mistr Mahavatár Babaji, SatGuru - Nanebevzatý Paramahamsa Šrí Swamí Vishwananda.

O mně  

Od dětství jsem měla schopnost vnímat jemně-hmotné energie, vědět, co si lidé myslí a jak se cítí. Myšlenkou jsem se dokázala spojit na dálku s konkrétní osobou a věděla jsem co prožívá, mohla jsem s dotyčným komunikovat nebo mu předat důležitý vzkaz.
     Někdy se při vstupu do místnosti přede mnou promítla situace, která se zde odehrála v minulosti a prožila jsem emoce zúčastněných, které zde setrvaly nebo jsem vnímala přítomnost duchovních bytostí.
Když jsem v životě potřebovala poradit, tak se mi spustil před očima krátký film o budoucnosti, který mi pomohl překonat těžké chvíle nebo naopak mne na těžké chvíle připravil.
     Později moje citlivost vzrostla o vnímání fyzických potíží u lidí. Občas se mi stávalo, že jsem v noci astrálně cestovala a zatím, co moje fyzické tělo spokojeně spalo, astrálně jsem byla jinde a léčila jsem. Ráno jsem pak měla v hlavě zmatek, než jsem začala chápat, k čemu vlastně dochází.
     Po absolvování Reiki kurzů jsem se naladila na Vyšší vědomí a moje schopnosti i vnímání se rozšířily na všech úrovních. Dostala jsem odpovědi na své otázky, pochopila jsem kam patřím a co je mým životním posláním. Najednou se mi život poskládal jako puzzle a začal dávat smysl. Začala jsem se učit zacházet se svými dary, rozumět jim a používat je v praxi tak, aby sloužily lidem.
     heart „Mým duchovním posláním je ukazovat lidem cestu, šířit Světlo a podílet se na transformaci Země. Pomáhám lidem vzpomenout si, kým skutečně jsou. Učím ty, kteří jsou připraveni naslouchat „Tichu“ naplněnému „Vším“."Reiki Kurzy - Stupně 1, 2, 3a, 3b
     Reiki kurzy jsou pro každého, kdo chce získat schopnost léčit, kdo chce rozvinout své smyslové vnímání, kdo cítí potřebu duchovního rozvoje nebo mu v životě něco chybí a nedokáže popsat co. Reiki kurzy jsou rozděleny celkem do 3 stupňů. V každém stupni dochází k rozšíření vašich schopností a k naladění vašeho vyššího vědomí.
     Po zasvěcení se stanete průchozím kanálem vesmírné energie Reiki a budete schopni léčit sebe, ostatní lidi, zvířata, rostliny apod. Váš zdroj bude nevyčerpatelný, nebudete dávat vaši životní energii, ale energii přímo z vesmíru. Čím více budete Reiki používat, tím více se budete sami uzdravovat. Reiki vám bude sloužit po celý život.
     Kurzy je potřeba absolvovat postupně a nechat mezi nimi časový odstup, aby jste měli čas strávit všechny vjemy, tělo se během té doby přetváří a čistí a tento proces by neměl být narušen.


Léčitelství
Léčení probíhá tak, že si lehnete na lehátko, zavřete oči a necháte skrze mé dlaně proudit do svého těla léčivou energii Vesmíru (Boží energii) - Reiki.
Během léčení vnímám vaše energie a odstraňuji z těla různé blokády, vše co tam nepatří, co vás tíží a co má být odstraněno, harmonizuji vaše čakry, vytahuji bolest, provádím astrální operace a podobně. Během působení jsou přítomny a pomáhají další bytosti Světla.
Při léčení jste v bezprostředním spojení s Boží energií proudící z Vesmíru, dochází k nastartování procesu sebeuzdravování, k harmonizaci ve všech rovinách a zvyšuje se vaše sebeuvědomování. Každý člověk je jiný, vnímá a přijímá energii různě, a proto neočekávejte stejný účinek nebo prožitek, jako měl někdo jiný.
Pokud je dovoleno, budete uzdraveni.
Akutní stavy je samozřejmě zapotřebí řešit současně s lékařem, léčení nenahradí lékařskou péči.Detoxikační poradenství
     Během mojí práce nebo při práci s kyvadlem je možné zjistit zatížený okruh Vašeho organismu, definovat konkrétní typy toxinů, které se v těle vyskytují a podobně. Vhodnou detoxikační strategií pomocí potravinových doplňků Joalis, je možné postupně eliminovat tyto zátěže a pomoci tak tělu normalizovat jeho funkce. Většinou doporučuji 3-4 preparáty a 3-4 detoxikační kůry, (liší se v závislosti na individuálním stavu), během 1-2let.
Detoxikace by měla být řízeným, kontrolovaným a dlouhodobým procesem, kterým lze optimalizovat stavy alergie, astma, únavového syndromu a jiných problematických záležitostí, kdy je potřeba přistupovat k problému komplexním pohledem celostní medicíny.


Zkušenosti z praxe
     Každá nemoc nás na něco upozorňuje a chce nás něco naučit. Pokud si uvědomíme příčinu svých potlačených pocitů, které tuto nemoc vyvolaly, vybavíme si situaci, která byla prvotní příčinou a odžijeme tyto pocity znovu, uvolníme tím blokádu, místo se vyčistí a dojde k uzdravení. Tím však proces nekončí, většinou vyvstane okamžitě další problém k řešení a stejným způsobem musíme postupně očistit své tělo a mysl, vrstvu po vrstvě, jako když se loupe cibule, od všeho čím jsme se znečistili.
     Někteří lidé přicházejí s tím, že se chtějí uzdravit, ale v hloubi srdce svoji nemoc chtějí, jsou na ni zvyklí a nechtějí se jí vzdát. Pokud se chcete uzdravit, je důležité přemýšlet i v těchto souvislostech a zeptat se sami sebe: Chci se skutečně uzdravit? Co by to pro mne znamenalo? Jsem na takovou změnu připraven? Každý máme v sobě spoustu rozporů, které je potřeba najít a identifikovat, abychom se mohli zbavit našich zátěží a žít na plno. Je to dlouhý proces, výsledek však stojí za to. Ráda vás na této cestě sebeobjevování budu provázet.

S láskou
 heartEva Šimková Rani
Copyright©

 

             

                  

 

 

 


Vánoční provoz

Eshop je od 11.12.- 2.1.2019 uzavřen.

Objednávky přijaté v tomto období, budou vyřízeny 3.1.2019.

 

Léčení a pomoc na dálku - kdykoliv bez omezení.