Detoxikační poradna

 

POSTUP  VYŠETŘENÍ 

 

1) ZJIŠTĚNÍ ZÁTĚŽÍ A JEJICH SOUVISLOSTÍ

Metodou C.I.C., pomocí preparátů Joalis - cíleně a strategicky uvolňujeme toxiny z těla. Vstupní informace k vyměření a následnému určení detoxikačního postupu jsou získané Reiki Mistrem, Léčitelkou a Akreditovanou terapeutkou Joalis - Evou Šimkovou, během léčení.
Klient tak dostává hned 2 léčebné kúry najednou - léčení pomocí vesmírné energie, která působí ve fyzickém i jemnohmotném těle a následně detoxikační kúru zahrnující energo-informační preparáty Joalis.

 

 • Detoxikace je řízený, kontrolovaný a dlouhodobý proces, kterým lze optimalizovat stavy alergie, astma, únavového syndromu a jiných problematických záležitostí, kdy je potřeba přistupovat k problému strategicky a s komplexním pohledem celostní medicíny.
   
 • Reiki léčení je prováděno vleže během příjemné hudby, klient se může cca 1hodinku prospat, během té doby jsou jeho meridiány, čakry harmonizovány pomocí vesmírné energie a světla, pokud je potřeba je provedena astrální operace, odstraňuje se bolest, emocionální blokády a příčiny onemocnění. Klient se probudí příjemně relaxovaný a odpočatý.
  Po této proceduře, již není nutné proměřování Salvií a zjišťování dalších informací pro výběr vhodných detoxikačních preparátů..
   
 • Během Reiki léčení, zjistíme, které orgánové okruhy (podle čínské medicíny), jsou zatížené, jaké toxické zátěže jsou primární, jaká strava nevyhovuje, co je třeba řešit hned a co později, zjistíme jednotlivé souvstažnosti s ostatními orgány a spoustu jiných informací, které nám umožní následně zvolit či vyměřit vhodné potravinové doplňky (či jiná doporučení) k odstranění těchto toxinů, které v organismu způsobují nejrůznější komplikace.
   
 • Podobné informace lze zjistit také pomocí přístroje Salvia, který provádí tzv. vegetativní funkční test, při kterém jsou využity znalosti akupunktury. Tuto metodu odvodil německý lékař MUDr. Schimmel, od původní metody MUDr. R.Volla, vyvinuté v roce 1954.
  Měření se provádí z jednoho akupunkturního bodu na dlani, který splňuje funkci vodivého kanálu. Na základě měření změny kožního odporu se provádí porovnání s vytvořenými vzory (ampulemi s informacemi o konkrétním typu zátěže).
  Metoda využívá odezvy vegetativního nervového systému, který tvoří hustou síť a propojuje celý organismus. Cesta vegetativního nervového systému směrem od kůže k orgánům, kterou využívá akupunktura, není jednosměrná, ale funguje i opačným směrem, a právě tohoto opačného směru se využívá při vyšetřování přístrojem Salvia.
   
   

2) STANOVENÍ DETOXIKAČNÍHO POSTUPU  

 • Po vyšetření dostává klient informační preparáty Joalis. Práce informačních preparátů se dá přirovnat k práci počítačového antivirového programu, který po spuštění prohledává jednotlivé soubory v programu, hledá viry a likviduje je. Podobným způsobem informační preparáty dodávají 2x denně informaci imunitnímu systému o nepřátelích a imunitní systém na základě těchto informací potom začne prohledávat buňky v orgánech, hledat plísně, chlamydie, chemikálie... a odstraňovat je.
   
 • K lidvidaci hlenových pouzder kolem infekčních ložisek se užívají  energo-informační lihové preparáty - DRENY. Většinou se užívají 2x denně 10 kapek. Svou vibrační silou narušují hlenovou strukturu a obnažují infekce, které se stávají viditelnými pro práci imunitního systému.
   
 • Jako první očistná kúra se doporučuje užít těchto 5 preparátů: Decitox, Emoce, Streson, Mikrotox, Supertox. Po vybrání je třeba zkonzultovat další postup s terapeutem.
   
 • Preparáty je možno užívat s jakoukoliv jinou léčbou, je to jen otázka finančních, časových a očistných možností člověka, protože informační preparáty se užívají v určitých intervalech. V jedné dávce se většinou užívají 3-4 preparáty. Tyto sady se obměňují cca jednou za 1-3 měsíce až do optimálního stavu. Pro potřebný efekt doporučujeme vydržet 1-2 roky.
   
 • Je zapotřebí počítat již dopředu s těmito výdaji, aby detoxikace měla potřebný efekt.
   


   

REZERVACE TERMÍNU:
Eva Šimková - Akreditovaný terapeut Joalis, Reiki Mistr učitel, Léčitelka
Telefon: +420 602 558 177
E-mail: eva.simkova@lecivestranky.cz
Werichova 996, 252 64 Velké Přílepy
IČ: 65110145; DIČ: CZ7358242749
Akreditované centrum metody C.I.C

 

CENÍK SLUŽEB
KDE NÁS NAJDETE

 

AKREDITOVANÁ CENTRA V ČESKÉ REPUBLICE:
Další doporučená centra C.I.C. metody ve Vaší blízkosti, naleznete: ZDE


Vánoční provoz

Eshop je od 11.12.- 2.1.2019 uzavřen.

Objednávky přijaté v tomto období, budou vyřízeny 3.1.2019.

 

Léčení a pomoc na dálku - kdykoliv bez omezení.